Wstęp

Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Sobolewie.
   Znajdziecie na niej komplet wyczerpujących informacji o szkole, programie nauczania, kołach zainteresowań oraz o wyposażeniu.
   Dowiecie się o nadchodzących apelach i konkurasach, sprawdzicie plan lekcji oraz przeczytacie szereg przydatnych porad związanych z nauką i radzeniem sobie w trudnych sytuacjach które mogą was spotkać w szkole.
   Na stronie głównej na bieżąco uzupełniane będą najważniejsze i najświeższe informacje związane z życiem szkoły, uzupełniać je będą nauczyciele i uczniowie bo ta strona jest tworzona przez uczniów dla uczniów i rodziców.
   Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy przy tworzeniu rozbudowanego serwisu szkolnego!