Piłka Ręczna

Prowadzący:

Dni zajęć: już wkrótce zostaną ustalone terminy.

Nasi uczniowie, zarówno chłopcy jak i dziewczęta chętnie na zajęciach w-f grają w piłkę siatkową, polubili ją tak bardzo, że secjalnie dla nich organizujemy treningi tejże gry zespołowej.

W dniach 18-25 sierpnia 2006r. w Sobolewie odbył się obóz sportowy sekcji piłki ręcznej dziewcząt

przeprowadzony przez p. Justynę Szczęch, która od roku zajmuje się pracą szkoleniowca z dziewczętami pragnącymi uprawiać tę dyscyplinę sportu. Pomysł zorganizowania obozu spotkał się z żywym zainteresowaniem Pana Dyrektora, który udzielał Pani Justynie organizacyjnego wsparcia. W szkole zakwaterowanych było 16 dziewcząt, które 24 godziny na dobę były pod opieką Pani trener. Chociaż treningi odbywały się dwa razy dziennie, w programie obozu były również wyjazdy na basen, do kina, turystyczny całodzienny wyjazd do Kazimierza Dolnego, oraz najważniejsze-pasowanie na piłkarki ręczne, czyli chrzest obozowy. Nie brakowało też spotkań integracyjnych w postaci konkursu talentów, konkursu n najbardziej finezyjną fryzurę obozu oraz na najbardziej finezyjny strój obozu. Wszystkie dziewczyny ukończyły obóz w doskonałej kondycji, chwaląc sobie pyszne posiłki przygotowywane przez szkolne panie kucharki. Obóz miał na celu wyłonienie grupy dziewcząt, które w najbliższych latach będą reprezentować szkoły w rozgrywkach międzyszkolnych.

****************

Dnia 8 października 2006r. odbył się turniej ćwierćfinałowy mini piłki ręcznej, w którym reprezentacja szkoły uzyskała awans do turnieju półfinałowego zaplanowanego na 23 października 2006r. o godzinie 10.00 w Sobolewie. Serdecznie zapraszamy na mecz!

Copyright (c) 2006. . Wszystkie prawa zastrzeżone.