Puchar Tymbarku- finał wojewódzki
Świetny wynik naszych piłkarzy z klas pierwszych w rozgrywkach Pucharu Tymbarku!!! Podczas finałów wojewódzkich, które odbyły się w Miętnem nasz zespół reprezentujący Szkołę Podstawową w Sobolewie przebrnął przez eliminacje grupowe jak burza wygrywając wszystkie mecze i zameldował się w ćwierćfinale. Tam niestety uległ późniejszemu zwycięscy całego Turnieju Jedynce Ursynów z Warszawy. Ostatecznie nasz Zespół z 29 Szkół województwa mazowieckiego, które uczestniczyły w finałach znalazł się w gronie drużyn sklasyfikowanych na miejscach 5-8. Wielkie gratulacje dla młodych zawodników, Trenera Andrzeja Goliszewskiego oraz Rodziców za doping.
A.Goliszewski