Komputer? Podstawa...

W dzisiejszych czasach każdy dobże wie, że komputer to podstawa, my także to wiemy dlatego w naszej szkole informatyka jest przedmiotem na który kładziemy duży nacisk. W dwóch (w planach jest otwarcie trzeciej) w pełni wyposażonych pracowniach komputerowych uczymy dzieci i młodzież korzystania z komputera, obsługi pakietów biurowych, surfujemy po internecie tłumacząc jego potencjał informacyjny, uczymy zasad bezpieczeństwa oraz etyki sieciowej.
   W naszej szkole działają dwa koła informatyczne, na tych zajęciach realizowany jest program rozszerzony informatyki, uczniowie doskonalą swe umiejętności a także przy użyciu komputerów redagują gazetki szkolne.
   Każdy uczeń może również korzystać z komputerów stale podłączonych do internetu w bibliotece szkolnej, po zajęciach można tam spokojnie wyszukać informacje potrzebne na klasówkę bądź do napisania referatu.

Poniżej linki do podstron kół tematycznych: