OBIEKTY SPORTOWE DO WYNAJĘCIA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W SOBOLEWIE

Home | Kontakt | Cennik | Otwarcie obiektów |
BAZA SPORTOWO-LOKALOWA DO WYNAJĘCIA

Nasza Szkoła posiada bogato wyposażoną bazę lokalową, pozwalającą na przeprowadzenie wielu imprez sportowo-rekreacyjnych.
Oferowane do wynajmu obiekty są pełnowymiarowe pozwalające na rozgrywanie zawodów, prowadzenie obozów sportowych itp.
Posiadamy także bazę noclegową dla około 100 osób, z pełnym zapleczem sanitarno-żywieniowym i zakwaterowaniem w klasach lekcyjnych.

OFRETA:
  1. Hala widowiskowo-sportowa o wymiarach 44x26 m z przeznaczeniem do piłki nożnej, piłki siatkowej, piłki ręcznej, koszykówki, tenisa ziemnego i innych dyscyplin sportowych.
  2. Mała sala gimnastyczna do gier, o wymiarach 16x9 m.
  3. Boisko ze sztuczną trawą /oświetlone/ o wymiarach 90x50 metrów z trzytorową bieżnią 300 m, rzutnią do kuli i skocznią do skoku w dal.
  4. Boisko wielofunkcyjne o sztucznej nawierzchni do gry w piłkę ręczną, koszykówkę i tenis ziemny.
  5. Dwa korty tenisowe o nawierzchni ziemnej.
  6. Boisko do piłki siatkowej plażowej.
  7. Po uzgodnieniu możliwość korzystania z siłowni i klubowego boiska z trawą naturalną o wymiarach 100 x 68 m.

Wnętrze hali

ZS Sobolew ul. Kościuszki 17