Piłka Siatkowa, Unihokej, Koszykówka

Koszykówka -
Piłka Siatkowa -
Unihokej -

Na treningach piłki siatkowej uczymy techniki i pomysłowości gry, nasi w-fiści uczą także technik gry w unihokeja oraz koszykówkę. Serdecznie zapraszamy chętnych.

UNIHOKEJ

Sekcja unihokeja chłopcy rocznik 1996

Od września w Szkole Podstawowej działa sekcja unihokeja prowadzona przez Pana Anderzeja Goliszewskiego. Trenują w niej chłopcy uczęszczający do klasy sportowej rocznika 1996. Podczas treningów, które odbywają się dwa razy w tygodniu młodzi adepci tej ciekawej dyscypliny poznają i uczą się techniki gry. Po kilkunastu zajęciach przyszedł czas na sprawdzian umiejętności Naszych chłopców. Zaprosili oni do Sobolewa na mecz sparingowy swoich rówieśników ze szkoły nr. 5 z Garwolina. Bardziej utytułowani goście wygrali to spotkanie ale momentami i Sobolewiacy nieźle zagrywali ażurową piłeczką /zdjęcia ze sparingu poniżej/. Już w kwietniu czeka Nasz zespół większy sprawdzian, bo na Hali w Sobolewie odbędzie się Turniej Powiatowy rocznika 1996, w którym oprócz Sobolewa mają zagrać: 5 Garwolin, Ruda Talubska, Wilkowyja, Rębków, a może i inne zespoły.

Rozpoczęcie sparingu ********* Fragment meczu

Podziękowanie za sportową walkę ********* Sekcja unihoka klasy IV

KOSZYKÓWKA

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT GIMNAZJUM 2007

Dziewczęta z klas III trenowane przez Pana Andrzeja Goliszewskiego bardzo liczyły na udział w Turnieju Finałowym o PIMS w koszykówce. Już od dwóch lat nie mogły się do niego zakwalifikować choć brakowało zawsze niewiele, a że do trzech razy sztuka...Pot wylany na treningach i mecze sparingowe przyniosły wymierny efekt w postaci zajęcia wysokiego czwartego miejsca w rozgrywkach powiarowych. Było blisko medalu ale niestety nie udało się zdobyć nawet brązu.

Wyniki meczów sparingowych Naszych dziewcząt:

Gim. Sobolew 43-28 Gim. Unin
Gim Sobolew 22-32 Gim Życzyn
Gim Samogoszcz 12-22 Gim Sobolew
Gim Sobolew 24-63 Gim Życzyn
Z Gimnazjum z Życzyna późniejszym triumfatorem rozgrywek potykaliśmy się czterokrotnie za każdym razem bez powodzenia. Ale jak się uczyć to od najlepszych.

Wyniki meczów w Mistrzostwach powiatu Naszego zespołu:

Ćwierćfinał Powiatu:

Gim Sobolew 24-63 Gim Życzyn
Gim Powiatowe 47-58 Gim Sobolew

Półfinał Powiatu:

Gim Pilawa 29-15 Gim Sobolew
Gim Sobolew 24-63 Gim 2 Garwolin

Finał Powiatu w Sobolewie:

Gim Sobolew 16-48 Gim Życzyn
Gim Sobolew 23-29 Gim Pilawa
Gim Sobolew 24-63 Gim Michałówka

Kolejność w Powiecie:

1. Gim. Życzyn
2. Gim. Pilawa
3. Gim. Michałówka
4. Gim. Sobolew
W ocenie Trenera Naszego zespołu dziewczęta wykonały kawał dobrej roboty i tylko lepsza dyspozycja dnia zadecydowała o końcowym sukcesie dziewcząt z Pilawy i Michałówki, tylko zawodniczki z Życzyna były poza zasięgiem dziewcząt z Sobolewa. Wszystkim należą się duże brawa. Ich praca będzie kontynuowana już w szkole ponadgimnazjalnej.

Skład zespołu z Sobolewa:

Dorota Kowalczyk, Paulina Pracz, Martyna Słomiak, Patrycja Pawlak, Ewelina Lesisz, Ola Kowalczyk, Kinga Bąbel, Marta Komar, Marzena Pudło, Natalia Krawczyk
Trener Andrzej Goliszewski

Gimnazja Sobolew - Pilawa*********Pan Andrzej Goliszewski udziela wskazówki zespołowi

Reprezentacja Gimnazjum z Sobolewa ************* Dekoracja zespołu z Życzyna

Zespoły z finałowej czwórki **************** Zespoły po dekoracji