OSIĄGNIĘCIA NASZEJ SZKOŁY



Nasi uczniowie na przestrzenie wielu lat uzyskiwali i uzyskują nagradzane i wyróżniane lokaty w wielu dziedzinach, zarówno w kategorii przedmiotów szkolnych, jak i działalności pozalekcyjnej i kół zainteresowań. Poniżej przedstawiamy zestawienie osiągnięć naszych uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Tutaj można zobaczyć migawki dotyczące sukcesów, zamieszczane na ówczesnej naszej stronie...



STYPENDYŚCI W NASZEJ SZKOLE

2011/12     2013/14     2014/15     2015/16



Osiągnięcia 2014-15

Osiągnięcia naszych uczniów - Gimnazjum

Osiągnięcia naszych uczniów - Podstawowa


Osiągnięcia 2013-14

Osiągnięcia naszych uczniów - Gimnazjum

Osiągnięcia naszych uczniów - Podstawowa


Osiągnięcia 2012-13

Osiągnięcia naszych uczniów - Gimnazjum

Osiągnięcia naszych uczniów - Podstawowa


Osiągnięcia 2011-12

Osiągnięcia naszych uczniów - Gimnazjum

Osiągnięcia naszych uczniów - Podstawowa


Osiągnięcia 2010-11

Osiągnięcia naszych uczniów - Gimnazjum

Osiągnięcia naszych uczniów - Podstawowa


Szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010
Szkoła Podstawowa

Konkurs, zawody Miejsce Imię i nazwisko
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „Piłkarskich Piątkach” I miejsce 1. Gałązka Michał VI B
2. Komar Przemysław VI B
3. Proczek Adrian VI B
4. Apolinarski Wiktor VI B
5. Kazimierak Tomasz VI B
6. Szopa Paweł VI A
7. Mirowski Łukasz V C
8. Wojda Dawid V B
9. Nakonieczny Eryk V B
10. Kazimierak Grzegorz V B
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej II miejsce 1. Gałązka Michał VI B
2. Komar Przemysław VI B
3. Proczek Adrian VI B
4. Apolinarski Wiktor VI B
5. Kazimierak Tomasz VI B
6. Szopa Paweł VI A
7. Mirowski Łukasz V C
8. Wojda Dawid V B
9. Nakonieczny Eryk V B
10. Kazimierak Grzegorz V B
Powiatowy etap XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego: „Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" I miejsce (IV-VI) Joanna Zabielska kl. Vc
Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej I miejsce (IV-VI) Sylwia Majsterek IVb
III miejsce (I-III) Karolina Pawelec kl. IIa
Gminny Konkurs Piosenki o Matce II miejsce Sylwia Majsterek IV b
III miejsce Zuzanna Kowalczyk Vc
II miejsce (I-III) Elżbieta Matuszewska kl. IIa
Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego w Garwolinie III miejsce Dominika Zduniak kl. IIa
udział Katarzyna Pawelec kl. IIa
Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach. wyróżnienie Dominika Zduniak kl. IIa
Gminny Konkurs Profilaktyczny „Jestem szczęśliwy – nie pije, nie palę, nie ćpam”. I miejsce Joanna Zabielska kl. Vc
II miejsce Agnieszka Kowalczyk kl. VIa
 Szkolny Konkurs Plastyczny i udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Fryderyk Chopin - inspirator wyobraźni" organizowanym przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. I miejsce (I-III) Alicja Galińska IIb
II miejsce Dominika Zduniak IIa
III miejsce (IV-VI) Karolina Pawelec IIb, Zuzanna Pielak Ib
I miejsce Joanna Zabielska Vc
II miejsce Emilia FigaczVc
III miejsce Agnieszka Czarnecka Vc, Katarzyna Błachnio IVb
Szkolny konkurs na prezentację multimedialną: Fryderyk Chopin - życie i twórczość. Lata młodzieńcze Chopina. Podróże i przyjaciele F. Chopina. I miejsce Emilia Figacz Vc
II miejsce Julia Madejska Va
III miejsce Aleksandra Ragus Vc, Magdalena Ragus Vc
Konkurs Matematyczny Kangur wynik bardzo dobry Jakub Kurek IIb
Wiktoria Sierańska IIb
Chojnacki Piotr IIb


Szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010
gimnazjum

 

Konkurs, zawody Miejsce Osoby
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych I miejsce - trzykrotnie Emila Galińska
Dominika Bieńko
Dominika Pracz
Aldona Kostrzewa
Alicja Figacz
Aleksandra Kazimierak
Mistrzostwa Regionu w Piłce Ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych II miejsce Emila Galińska - dwukrotnie
Dominika Bieńko - dwukrotnie
Dominika Pracz - dwukrotnie
Aldona Kostrzewa - dwukrotnie
Alicja Figacz - dwukrotnie
Aleksandra Kazimierak - dwukrotnie
Adrianna Babik
Joanna Stoń
Sylwia Zduniak
Magda Matyska
Amanda Bukowska
Karolina Gazda
Karolina Wiśnioch
Natalia Krupa
Klara Szlendak
Edyta Czarniak
Karolina Misiak
XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych VII miejsce Emila Galińska
Dominika Bieńko
Dominika Pracz
Aldona Kostrzewa
Alicja Figacz
Aleksandra Kazimierak
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej I miejsce Kander Kamil
Wiśnioch Jakub
Kazimierak Grzegorz
Kazimierak Wojciech
Zowczak Marek
Paciorek Rafał
Paciorek Łukasz
Rutkowski Rafał
Misiak Rafał
Śliz Sebastian
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „Piłkarskich Szóstkach” II miejsce Kander Kamil
Wiśnioch Jakub
Kazimierak Grzegorz
Kazimierak Wojciech
Kołyska Patryk
Paciorek Rafał
Paciorek Łukasz
Rutkowski Rafał
Misiak Rafał
Dworak Patryk
Gugała Karol
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce II miejsce Izabela Maraszek III C (100m)
I miejsce Cezary Dymek II B (1000m)
II Powiatowy Konkurs – „W leśnej ciszy zagubiona” – popularyzacja architektury powiatu I miejsce Agata Banaszek III B
II miejsce Alicja Figacz III B
III miejsce Marta Bajera III C
Dominika Pracz III B
Dagmara Bajek III C
Nagroda specjalna Rafał Paciorek III B
Sebastian Śliz III B
VI Powiatowy Konkurs Ortograficzny Zorganizowany Przez PODN w Garwolinie I miejsce  Milena Mądra kl IIa
Powiatowy Konkurs Poetycki O Mazowiecką Stokrotkę II miejsce Karolina Karpisz kl. IIa
Powiatowy Konkurs „Czy znasz ewangelię św. Jana?” Zorganizowany Przez PODN w Garwolinie II miejsce Anna Pracz kl. IIIa
Powiatowy Konkurs Profilaktyczny „Człowiek –dar dany i zadany II miejsce Dagmara Bajek
XI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w kategorii Hip-Hop Borki-Wyrki 2010 II miejsce Weronika Kulik kl. IIIb SP
Natalia Król kl.IIIb SP
Weronika Nakonieczna kl. IIIa SP
Mariola Kurek kl. IIIa SP
Natalia Bronikowska kl. IIa SP
Ewelina Wieczorek kl. Vc SP
Natalia Wisnioch kl Via SP
Ada Klimek kl. Ib Gim
Ewelina Całczyńska kl. IIa Gim
Aneta Gajdzińska kl. IIb Gim
Katarzyna Wieczorek kl. IIb Gim
Gminny Konkurs Profilaktyczny „Jestem szczęśliwy – nie piję, nie palę, nie ćpam”. III miejsce Agata Banaszek
Szkolny Konkurs Plastyczny i udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym " Fryderyk Chopin- inspirator wyobraźni" organizowanym przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. II miejsce Natalia Mużanowska kl. Ib
III miejsce Katarzyna Wieczorek kl. IIb
Szkolny konkurs na prezentację multimedialną : Fryderyk Chopin- życie i twórczość, Lata młodzieńcze Chopina, Podróże i przyjaciele F. Chopina. I miejsce Rafał Wiśniach kl. IIb
II miejsce Adrianna Babik kl. IIa
III miejsce Alicja Cyrta kl. Ib
Szkolny konkurs wiedzy: Fryderyk Chopin- życie i twórczość. I miejsce Milena Mądra kl. IIa
II miejsce Ewelina Całczyńska kl. IIa
III miejsce Eliza Błachnio kl. IIc

 


Szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2010
absolwenci gimnazjum

 
Uczeń
Miejsce, konkurs, zawody
Kl. IIIa
Kamil Kander - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej 2009/10
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „piłkarskich szóstkach” 2009/10
Patryk Kołyska - II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „piłkarskich szóstkach” 2009/10
Anna Pracz - II miejsce w Powiatowym Konkursie Czy znam Ewangelię wg św. Jana organizowanym przez PODN w Garwolinie
Kl. IIIb
Agata Banaszek - I miejsce w II Powiatowym Konkursie – W leśnej ciszy zagubiona… popularyzacja architektury powiatu 2009/10
- II miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym Eko-życie 2007/08
- Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Fotograficznym 2008/09
Monika Bajerowska - V miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt 2007/08
- VII miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2009/10
Dominika Bieńko - I miejsce - trzykrotnie w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2007/10
- II miejsce - dwukrotnie w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2008/10Mistrzostwa Regionu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
- VII miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2009/10
- V miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt 2007/08
Edyta Czyszek - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2007/08
- V miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt 2007/08
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych 2007/08
Alicja Figacz - II miejsce w II Powiatowym Konkursie – W leśnej ciszy zagubiona… popularyzacja architektury powiatu 2009/10
- I miejsce - trzykrotnie w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2007/10
- II miejsce - dwukrotnie w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2008/10
- VII miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2009/10
Emila Galińska - I miejsce – trzykrotnie w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2007/10
- II miejsce - dwukrotnie w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2008/09
- VII miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2009/10
V miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt 2007/08
Karol Gugała - II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „piłkarskich szóstkach” 2009/10
Aleksandra
Kazimierak
- I miejsce - trzykrotnie w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2007/10
- II miejsce - dwukrotnie w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2008/10
- VII miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2009/10
- V miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt 2007/08
Grzegorz Kazimierak - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej 2009/10
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „piłkarskich szóstkach” 2009/10
Aldona Kostrzewa - I miejsce - trzykrotnie w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2007/10
- II miejsce - dwukrotnie w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2008/10
- VII miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2009/10
- V miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt 2007/08
Rafał Misiak - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej 2009/10
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „piłkarskich szóstkach” 2009/10
Dominika Pracz III miejsce w II Powiatowym Konkursie – W leśnej ciszy zagubiona… popularyzacja architektury powiatu 2009/10
- I miejsce - trzykrotnie w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2007/10
- II miejsce - dwukrotnie w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2008/10
- VII miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2009/10
- V miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce ręcznej dziewcząt 2007/08
Rafał Paciorek - Nagroda specjalna w II Powiatowym Konkursie – W leśnej ciszy zagubiona… popularyzacja architektury powiatu 2009/10
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej 2009/10
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „piłkarskich szóstkach” 2009/10
- II miejsce w Regionalnej Gimnazjadzie LZS w piłce siatkowej chłopców 2007/08
Sebastian Śliz Nagroda specjalna w II Powiatowym Konkursie – W leśnej ciszy zagubiona… popularyzacja architektury powiatu 2009/10
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej 2009/10
Małgorzata Staroń - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Pejzaże Mazowsza 2008/09
- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym plakat do filmu Qvo vadis lub Ogniem i mieczem 2008/09
Jan Urawski - III miejsce w Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 2007/08
- II miejsce w Regionalnej Gimnazjadzie LZS w piłce siatkowej chłopców 2007/08
Kl. IIIc
Izabela Maraszek - II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce (bieg na 100m) 2009/10
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce (bieg na 100m) 2007/08 
- XII miejsce w Mistrzostwach Regionu w lekkoatletyce (bieg na 100m) 2007/08
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafecie 4x100m 2007/08
- I miejsce w Mistrzostwach Regionu w lekkoatletyce 2008/09
- VII miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej 2008/09
Dagmara Bajek - III miejsce w II Powiatowym Konkursie – W leśnej ciszy zagubiona… popularyzacja architektury powiatu 2009/10
- II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki o tematyce profilaktycznej Człowiek – dar dany i zadany
Marta Bajera III miejsce w II Powiatowym Konkursie – W leśnej ciszy zagubiona… popularyzacja architektury powiatu 2009/10
Jakub Wiśnioch - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej 2009/10
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „piłkarskich szóstkach” 2009/10
Rafał Paszkowski - III miejsce w Mistrzostwach Regionu w lekkoatletyce 2008/09
Marek Zowczak - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej 2009/10




Uczniowie Miejsce Konkurs, zawody
Emila Galińska
Dominika Bieńko
Dominika Pracz
Aldona Kostrzewa
Alicja Figacz
Aleksandra Kazimierak
Monika Bajerowska – 2007/09
Edyta Czyszek – 2007/08
I miejsce - trzykrotnie Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2007/10
Emila Galińska
Dominika Bieńko
Dominika Pracz
Aldona Kostrzewa
Alicja Figacz
Aleksandra Kazimierak
II miejsce – dwukrotnie Mistrzostwa Regionu w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2008/10
Emila Galińska
Dominika Bieńko
Dominika Pracz
Aldona Kostrzewa
Alicja Figacz
Aleksandra Kazimierak
Monika Bajerowska
VII miejsce XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2008/09
Kander Kamil
Wiśnioch Jakub
Kazimierak Grzegorz
Zowczak Marek
Paciorek Rafał
Misiak Rafał
Śliz Sebastian
I miejsce Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej 2009/10
Kander Kamil
Wiśnioch Jakub
Kazimierak Grzegorz
Kołyska Patryk
Paciorek Rafał
Misiak Rafał
Gugała Karol
II miejsce Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „Piłkarskich Szóstkach” 2009/10
Izabela Maraszek III c II miejsce - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce 2009/10
I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce (bieg na 100m) 2007/08
XII miejsce - Mistrzostwa Regionu w lekkoatletyce (bieg na 100m) 2007/08
III miejsce - Mistrzostwa Powiatu w sztafecie 4x100m 2007/08
I miejsce - Mistrzostwa Regionu w lekkoatletyce 2008/09
VII miejsce - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej 2008/09
Dominika Bieńko
Monika Bajerowska
Edyta Czyszek
Emilia Galińska
Aldona Kostrzewa
Dominika Pracz
Aleksandra Kazimierak
V miejsce Mistrzostwa Regionu w piłce ręcznej dziewcząt 2007/08
Edyta Czyszek I miejsce Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych 2007/08
Jan Urawski
Rafał Paciorek
II miejsce Regionalna Gimnazjada LZS w piłce siatkowej chłopców 2007/08
Jan Urawski III miejsce - Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 2007/08
Agata Banaszek III B I miejsce II Powiatowy Konkurs – W leśnej ciszy zagubiona… popularyzacja architektury powiatu 2009/10
Alicja Figacz III B II miejsce
Marta Bajera III C
Dominika Pracz III B
Dagmara Bajek III C
III miejsce
Rafał Paciorek III B
Sebastian Śliz III B
Nagroda specjalna
Anna Pracz – kl. IIIa III miejsce Powiatowy Konkurs Czy znam Ewangelię wg św. Jana organizowany przez PODN w Garwolinie 2009/10
Małgorzata Staroń III miejsce - Wojewódzki Konkurs Plastyczny Pejzaże Mazowsza 2008/09
II miejsce - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny plakat do filmu Qvo vadis lub Ogniem i mieczem 2008/09
Agata Banaszek II miejsce - Regionalny Konkurs Plastyczny Eko-życie 2007/08
Wyróżnienie - Regionalny Konkurs Fotograficzny 2008/09
Dagmara Bajek – kl. IIIc II miejsce Powiatowy Konkurs Piosenki o tematyce profilaktycznej Człowiek – dar dany i zadany 2009/10



Copyright (c) 2006. Sobol Design. Wszystkie prawa zastrzeżone.